Знову Intermezzo у Вінниці – Сергій Гридін, Леся Воронина, Катерина Штанко

Привіт! Цього року Міжнародний фестиваль оповідання “Intermezzo” у Вінниці знову подарував зустрічі з цікавими письменниками, яскравими особистостями, які, розповідаючи про власні книжки, заохочують діток до читання, дарують їм позитивні емоції, показують, що світ книг – веселий, багатий та різноманітний. Такі зустрічі дуже потрібні, адже ми всі бачимо, як діти сьогодні занурюються у світ віртуальної Мережі, і дійсно, любов до читання у дітей зараз, на жаль, велика рідкість. Це прикро, адже наші письменники, ілюстратори та видавництва зараз дуже стараються порадувати діток цікавими, і, що не менш важливе, гарними, приємними на дотик книжками. Не знаю, як ви, а у мене, дивлячись на все це розмаїття, лише одна думка – купила б і те, і це, і ще ось це! (Одна прикрість – це все досить недешеве задоволення, на жаль). Але в нашому дитинстві такої краси дійсно не було. Проте читали ми більше і з більшою охотою – це правда.

Ну, це так би мовити, думки вголос стосовно того, що такі зустрічі з дитячими письменниками, як оце на “Intermezzo”, дуже потрібні, і добре, що вони проводяться. Хотілося б більше і частіше. В неділю ми із задоволенням зустрілися і поспілкувалися з Сергієм Гридіним, автором “Федько – прибулець з Інтернету”, “Федько у віртуальному місті”, “Федько у пошуках Чупакабри”, “Кігтик Ковбаско”, “Не такий”.

WP_005168

Серія про Федька – це справжня знахідка для батьків, які хочуть зацікавити свою дитину книжкою. Ми маємо всі три (тепер з автографами :))), давали читати знайомим, і від усіх чули лише позитивні відгуки. Син перечитував “Федька” не раз і дуже зрадів, коли дізнався, що на “Intermezzo” приїде Гридін. Сергій дуже цікаво розповів про свою нову книгу “Кігтик Ковбаско” – про п’ятикласника та його кота, які одного дня помінялися тілами, а що з цього вийшло – читайте у книзі.

Потім була захоплююча презентація книги “Слон на ім’я Гудзик” Лесі Ворониної з ілюстраціями Катерини Штанко. Леся Воронина – знана українська письменниця, її книга “Таємне Товариство Боягузів і Брехунів”включена в програму з української літератури для 6 класу. Катерина Штанко  – чудовий художник-ілюстратор, та ще і автор книги “Дракони, вперед”, яка минулого року отримала відзнаку “Дитяча книга року ВВС -2015”.Книгу син читав, йому дуже сподобалась, тому він хотів познайомитися з авторкою особисто.

Ось такий відгук я писала на книгу “Дракони, вперед” рік тому: https://charotsvit.wordpress.com/2015/04/28/drakony-vpered-katya-shtanko/

Я була в захваті від її малюнків, як у книжці, так і тих, які вона привезла з собою для презентації. А Леся Воронина, коли розказувала про книжку “Слон на ім’я Гудзик”, показувала діткам чарівні слоники-камінчики.

Це, звичайно, не всі зустрічі і не всі презентації, які були на цих вихідних в рамках дитячої програми “Intermezzo” у Вінниці. Були ще презентації для діток молодшого віку, з яких ми уже трішечки “виросли” ;-). Сподіваюсь, наступного року “Intermezzo” подарує нам ще багато цікавих зустрічей. Хотілось би лише висловити побажання, щоб у програмі також були зустрічі з письменниками для підліткового віку. І, можливо, проводилися десь на свіжому повітрі на природі ))).

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s